June 2011

try it again,ever.

26. june 2011 at 10:10 | xo Chlöe |  little madness life a lot like the rocking

čauky bárbíny.
che, není to fajn. nic není fajn. nešlape to tak jak by mělo a to je chyba. naštěstí se nám prázdniny už blíží. poslední týden dva to bylo celekm komplikované. mám ráda komplikace. jde o to, že se čubkám z me třídy 'cosi' nelíbilo. nebudeme tu rozebírat co, každopádně z toho udělaly školní aféru. haha. nejsem zvyklá prohrávat, vím to já, vědí to ony. navíc nevadí, už mě nebavilo hrát tu jejich hru 'na kamarádky'. mám ráda, ty jejich nenávistné, nepřejícné, závistivé pohledy, které se snaží zakrýt za ironii a opovržení. není to zlý pocit. začíná být návykový.))
ve čtvrtek naposledy do školy a pak na nějaký čas adioos. je tu snad i někdo jiný, kdo musí být zavřený ve škole až do posledního června ? takových není moc, řekla bych. no samozřejmě to přežiju, já vím a prvního července odjezd. možná druhého. uvidíme, uvidíme. party hard, party hard. jo, něco takového,))
za chvíli jedu s mom nakupovat. have a nice day.))
xo Trümperová

A fait son sac et est partie,voici le temps des tours de clés, qui condamneront a tout jamais..

5. june 2011 at 12:17 | xo Chlöe |  little madness life a lot like the rocking

bon jour,
dneska je venku opět nádherně, strašne teplo. ale trošku fouká větřík, což je dobré. ve čtvrtek a v pátek jsme byli se třídou, něco jako school trip. nebylo to zlé. nevím co psát, zdá se, že všechno pěkně šlape.nic extrémního, ale dá se to. snad jsem to 'nezakřikla'. zbývá poslední, necelý měsíc do začátku prázdnin.uplně už cítím tu atmosféru, i když to trochu kazí fakt, že právě tohle období je ve škole celkem na hovno. nebaví mě přemyšlet nad tím co vám sem ještě napíšu, takže asi nic. opět článek o ničem, .. až bude nšco, co bude stát za napsání, tak vám to sem napíšu.;)
držte se, užívejte předprázdninového sluníčka, etc. keep calm.
xo Chlöe.