fuck.

30. august 2010 at 9:02 | Amisu Dirty Hüman's writing.. |  little madness life a lot like the rocking
happening.blog.cz
happening.blog.cz

my lovely bonnie barbies.! Už je pondělí..! Pondělí.! Ve už středu do školy, a  nemám nic nakoupeno..Chtěla jsem jít dneska..Ale strašně moc tam prší..''whoá''.( Ach..Neuvěřitelný..Pozítří 1. září..To znamená  že všechnio bude zase jiný ..Budu si muset zvykat na raní vstávání, cele dny proseděne ve škole, spousta učení...Málo času...A tak prostě všechno..
happening.blog.cz

A tak tu teď sedim, poslouchám (), je mi zima a piju coffee. Původně jsem měla v plánu napsat, docela dlouhy článek..Ale  tak nějak už nevim co psát.)
happening.blog.cz
happening.blog.cz

"Wir hören nie auf zu schreien. Wir kehren zum Ursprung zurück"

Mm..Tak už je to všechno..Takovy članek o ničem.:/Jdu si přebrat šatník..Mám tam strašně moc triček který se mi už naprosto neliběji..Takova ta barevna .. Pak mi jich tam asi moc nezbyde.:( I must/want go shoping.! I need money.!  Have a nice day.♥
happening.blog.cz
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 **Popcorn-LaDy** **Popcorn-LaDy** | Web | 30. august 2010 at 9:54 | React

Jo nedokážu si to ani představit,že budu muset vztávat tak brzo x/ Ach bože nechci školu..NIKDY!! x/ No doufám že ty 4 roky vydržím xD♥ a co ty berŮ?? Doufám že šatník už máš OK x)♥ Taky ybch si ho měla vytřídit :D No Bill na ty fotce vypadá kouzelně x)♥ I♥Y...

2 kristenskinny kristenskinny | 30. august 2010 at 12:30 | React

ja idem na strednú..takže mám trochu obavy...dúfam,že to tam bude dobré medzi novými...fúúha :) máš pravdu dnes je otrasne...tiež nemám ešte nič kúpené...:)

3 Vanill* Vanill* | Web | 30. august 2010 at 21:49 | React

To já s barevnýma trikama nikdy nebyla moc kamarádka, takže moje trika mají barvu černou, bílou, šedou, růžovou, asi jedno modrý, fialový, pár zelených. Naštěstí jsem se letos už vyhla těm ošklivým trikům alá " neons " .
Jinak už jenom dva roky školy a pak už bude po všem, budu se muset postavit na vlastní nohy, mám z toho docela husinu na rukou, a jsem asi jedinej co se do tý školy těší a to jediný proč se na ní těším je, že budu moct škrtat dny do koncertů, protože se 4 x týdně budu učit němčinu němčinu a ještě jednou němčinu. Celkově se těším. Myslím si že kdybych chodila na gympl, tak by to bylo jen kvůli koncertům. Mě teď přibyde ale hromada novejch předmětů, tak jsem zvědavá. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement