August 2010

happy b-day.!

31. august 2010 at 15:03 | Amisu Dirty Hüman's writing.. |  little madness life a lot like the rocking

Hallo mein Schatz.!

Dneská mám strašnou náladu,takovou zimní až podzimní.. Ani když jsem tady, na netu to neni lepší..Ani nejde facebook. Ooo..Venku pořád, strašně prší..Neuvěřitelne.! Ach.Chtěla  jsem jít nakupovat..Ale nakonec jsem nešla.. Kvůli dešti..Všude jsou uplne potoky vody.!!!( A taky s penězi na tom nejsem nejlíp) Aaa.. Pak mě ještě dostalo, že už sněžilo..Chápete to..? Já opravdu ne..V srpnu sněží. Nejsem ten člověk co by věřil že v roce 2012 bude konec světa nebo tak něco..Ale ty věci co se dějou, to počasí a tak, mě trochu znejišťujou..Aach. Za chvili si pujdu udělat nehty.. A pak si asi uvařim coffee a jen tak si lehnu do postele..Ještě před tim se ale kouknu tak po netu na inspiraci, co si zitra vezmu na sebe..Vážně netušim..
happening.blog.cz
http://happening.blog.cz

Oni dva..Bill a Tom..Zítra mají narozky..21..! Dneska a myslím že ani zítra se tu neobjevím...Uvdíme..Takže jim''přeju'' všechno nejlepší teď..

''Weil du wunderbar, perfekt, absolut unwiderstehlich, style .. So bist du dann einen schönen 21. Geburtstag ..Ich liebe dich..Für immer.'' ♥

''Because you're wonderful, perfect, absolutely irresistible, style .. So you then have a nice 21st birthday .. I love you .. forever.''

''Parce que tu es merveilleuse, parfaite, absolument irrésistible, le style .. Donc, vous avez alors un 21 Nice anniversaire .. Je t'aime .. pour toujours.''
happening.blog.cz


A vy si pusinky ''užijte''(přežijte) ten zas*** první školní den..

dependence.

30. august 2010 at 19:41 | Amisu Hüman's writing.. |  little madness life a lot like the rocking
happening.blog.cz
happening.blog.cz

Jak pak si užíváte poslední dny prázdnin..? Já tak nijak..:// Ráno strašně pršelo, jak už jsem psala..Odpoledne už ne..Takže jsem šla nakoupit ty všechny věci co potřebujeme do školy..Sešity atd.. Chtěla jsem si koupit i nějaký oblečení.. Nějak se mi pak už nechtělo.. Vypadalo to, že bude zase pršet..A všude bylo mraky lidí.. Nemyslim si, že to bude zitra lepší, možná právě naopak, ale seženu nějaký peníze (:D) a nakupovat prostě pudu..I must.!
Před chvilinkou jsem dopila třetí coffee.. Už mě to tu nebaví..Nic se tu neděje.! Jdu si napustit vanu a k tomu pustit music.♥ o.O..Možná se dneska ještě ukážu..:) Uvidíme..Bye-!

happening.blog.cz

fuck.

30. august 2010 at 9:02 | Amisu Dirty Hüman's writing.. |  little madness life a lot like the rocking
happening.blog.cz
happening.blog.cz

my lovely bonnie barbies.! Už je pondělí..! Pondělí.! Ve už středu do školy, a  nemám nic nakoupeno..Chtěla jsem jít dneska..Ale strašně moc tam prší..''whoá''.( Ach..Neuvěřitelný..Pozítří 1. září..To znamená  že všechnio bude zase jiný ..Budu si muset zvykat na raní vstávání, cele dny proseděne ve škole, spousta učení...Málo času...A tak prostě všechno..
happening.blog.cz

A tak tu teď sedim, poslouchám (), je mi zima a piju coffee. Původně jsem měla v plánu napsat, docela dlouhy článek..Ale  tak nějak už nevim co psát.)
happening.blog.cz
happening.blog.cz

"Wir hören nie auf zu schreien. Wir kehren zum Ursprung zurück"

Mm..Tak už je to všechno..Takovy članek o ničem.:/Jdu si přebrat šatník..Mám tam strašně moc triček který se mi už naprosto neliběji..Takova ta barevna .. Pak mi jich tam asi moc nezbyde.:( I must/want go shoping.! I need money.!  Have a nice day.♥
happening.blog.cz


Famous shoes.

28. august 2010 at 8:26 | Amisu Dirty Hüman's writing.. |  little madness life a lot like the rocking
http://happening.blog.cz
Absolutely beautiful shoes.. I love that style..This all ..! ♥.!

Chain.?

27. august 2010 at 17:53 | Amisu Dirty Hüman's writing.. |  little madness life a lot like the rocking
Glimpsed→Vanilla*
_______________________
První věc, kterou udělám když vstanu, je...
Teď o prázdninách..? Samozřejmě jdu na PC(dependence), nebo mobiluju nebo tak něco..Pak ze sebe jsu udělat trošku člověka.:) No a když jdu do školy.? Chvilka než se zorientuji kde jsem a co se děje,→zrcadlo, následuje zděšení, oblékání, líčení,atd.D
Má představa perfektního rande je...
Tuny spadaného listí, CC* a vítr.? .D
Kdybych měla schůzku s fanouškem...
yslim si, že bych měla fanoušky.( Hallo, jste někdo muj fanoušek.? :)
Kdyby mi fanoušek nabízel polibek, tak bych…
NEMÁM(!!!) fanouška.!
Vlastnosti, které mám ráda na mužích jsou…
Sexy(:D), ctižádostiví, cílevědomí,.....
Mé nejlepší místo na těle je…
Oči, ale jen v připadě že jsem namalovaná..Jinak vypadám jako ''klekánice'' nebo narkoman.!
Nejdražší věc, kterou jsem si koupila…
Boty.D Ale jinak mám dražší věci, ale to mi zaplatili rodiče. .P
Tři věci bez kterých bych nemohla být…
Mobil(PC), postel, lidi kolem mě(rodina, přátelé)
Nejlepší věc, která se dá dělat po srdcervoucí záležitosti je...
Ležet v posteli, poslouchat písničky, brečet..? :))
Kdybych mohla být hudební nástroj, byla bych…
Jednoznačně, bezkonkurenčně bicí.!
Nejlepší způsob, jak mě udělat šťastnou je…
Pořídit mi bicí, do nichž jsem naprostý blázen..Jinak je těch zpusobů, ale určitě více.:)

happy.?

27. august 2010 at 17:04 | Amisu Hüman's writing.. |  little madness life a lot like the rocking
HAPPENING.blog.cz
happening.blog.cz
my cute
Barbies.! Tákže..Dneska jsem byla v tom městě..A pršelo..Nemálo..Jak na mě všichni čuměli..Všichni deštníky, chčije jak z.... a já si tma tak jdu v tričku,šortkách a slunečních brýlých.) Ano, jsem prostě blázen. No co..Jako ty vlasy budu mít zítra..Snad.! No..Kupila jsem si ještě tužku na oči..Dochází mi..Takže tak..Pak ještě pleťovou masku..No..pak jsem jako chodila po krámech..Nakonec sem si ještě v Jennyfer. koupila podprsenku..Heh..Krásná je noo.P..Pak už jen časák, a CC light a domů..Celá zmoklá. Zítra se mužete snad těšit na fotky.) Takže dneska jen tak krátce..Zatíím Adioos pusinky.! pp..♥!

I fall head open is to move forward.

happening.blog.cz


fame.

27. august 2010 at 9:49 | Amisu Dirty Hüman's writing.. |  little madness life a lot like the rocking

Bonjour.!

Teď opět tak nějak v rychlosti.) Včera jsem měla jet na ty vlasy..Nějak se mi ale nechtělo, pršelö..Takže dneska..Musim..I kdyby pršelo hodně. To je asi všechno..Dneska vám sem možná dám i nějaký fotky..Hm..? Uvidíme..Snad konečně něco vyfotim.) Jinak pište otázky(HERE.) Až jich bude alespoň 1o bude to video.D..No za chvilinku s
e jdu připravovat..Have a nice day sweets.♥.!
happening.blog.cz

Do not dream your life, live your dream.

Happening.blog.cz


after age.

25. august 2010 at 16:56 | Amisu Hüman's writing.. |  little madness life a lot like the rocking

Hello. ♥!


Dneska bude jen takovej kratší článek..Nechce se mi psát.. Takže, v první řadě s eomlouvám že jsem tu dlouho nebyla..Čas strašně letí, ale ne že bych nestíhala..Spíš naopak..Mám hafo času..Teď..Ale až začne škola, bude to krizovější..Domu se budu doustávat tak kolem 4, půl 5.. Blog bude ale pořád fungovat..Ale nebudu tu tak často.. No..zítra jdu do města..Tak nějak do drogerky..A pak ještě na ty vlasy no..Konečně..! Taky jsem si chtěla koupit něco na sebe ale tak nějak zatim nejsou bohužel money..Dneska jsem si uvědomila jak to všechno letí..Strašně moc..A já nemám nic nakoupenýho do školy..Nic..Sešity a tak..:// To budu muset taky nějak koupit..No nějak to snad zvládnu..

   
happening.blog.cz

Jinak..Asi jste si všimly menší změny dessignu na blogu..Taky tu mám 2 nové rubriky...Lookbook' a Videorozhovory( yt budou sloužit tak, že jestli s emě budetechtít na něco zeptat, tak napíšete otázku, a já pak odpovim, -až bude víc otázek-,ve videu..Ať se trošičku pobavítu moji stupidností:))


LB:Bleu de Gênes

25. august 2010 at 16:53 | Amisu Hüman's writing..
Zara Jean Jacket, Pull and Bear Ripped Jeans

COMENT:Co se mi na tom líbí..? Osobní kouzlo fotky..? Sice nemá nějakej originální styl, takhle se obléká spustu jiných lidí, ale prostě kouzlo fotky no..:D Jo a má hezký vlasy, ne.?